Aukce 61

106 |

Rokle

Kód položky: 43078

olej, plátno

92 x 73 cm

Signatura: sign. LD M. Klvaňa 68, na rubu M. Klvaňa 68

na rubu na blindrámu autorský štítek s popisem díla

Vyvolávací cena: 25 000 Kč