Aukce 61

13 |

Pohádka

Kód položky: 43069

akvarel, tuš, kvaš, běloba, karton

Signatura: sign. LN Jos. Lada

odborná expertiza PhDr. Pavla Pečinková

Vyvolávací cena: 80 000 Kč