Aukce 61

Podvečer o žních

Kód položky: 43101

olej, plátno

62,5 x 90,5 cm

Signatura: sign. PD Ot. Nejedlý

na rubu štítek výstavy: Spolek výtvarných umělců Mánes, Pocta české krajinamalbě, Má vlast, Jízdárna Pražského hradu, 4. 9. - 1. 11. 2015, reprodukováno v katalogu výstavy

Vyvolávací cena: 300 000 Kč