Aukce 61

25 |

Pitvor - z cyklu Vzdušné zámky

Kód položky: 43176

tempera, olej, damarový lak, lepenka

33,5 x 40,5 cm

Signatura: sign. PD Tikal 62

na rubu štítek ÚSČVU a štítek Art Centrum Praha 73/LIFGE

Vyvolávací cena: 85 000 Kč