Aukce 61

163 |

Party linka NEI Reportu

Kód položky: 43165

kresba tuší, akvarel, tužka, karton

21 x 18,5 cm

Signatura: sign. PD Sau

kresba pro čtrnáctideník NEI Report, pravidelně publikovaná, např. na titulní straně 11. května 1995, 7. prosince 1995, atd.

Vyvolávací cena: 8 000 Kč