Aukce 61

67 |

Olivový háj

Kód položky: 43132

olej, plátno

50 x 70cm

Signatura: sign. PD F. Tiele

uvedeno v Tomanově slovníku, str. 588

Vyvolávací cena: 38 000 Kč