Aukce 61

136 |

Ohňostroj nad terasami

Kód položky: 43150

akvarel, tuš, karton

73 x 51 cm

Signatura: sign. UD A. Lamr 79

UD název díla autorem

Vyvolávací cena: 45 000 Kč