Aukce 61

5 |

Návrh mozaiky pro Zemskou banku v Praze (Česání jablek)

Kód položky: 43177

1909

olej, plátno

141 x 248,5/196,5 x 275,5 cm

Signatura: sign. nezjištěna

součástí díla jsou 4 grafické listy zasazené do rámu: Havránek Bedřich (1821 – 1889), Vodní mlýn, Lesní krajina, Chalupy u řeky, Mlýn v lese, 1870, 4 x ocelorytina, 4 ks16 x 21,5 cm, sign. 4 x Hawranek 1870 v tisku. reprodukováno: monografie Jan Preisl

Vyvolávací cena: 3 000 000 Kč

  • 3 | Jaroslav Horejc
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 4 | Max Švabinský
    Vyvolávací cena: 18 000 Kč
  • 6 | Ludvík Kuba
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč
  • 7 | Josef Jambor
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 8 | Josef Ullmann
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 9 | Otakar Nejedlý
    Vyvolávací cena: 450 000 Kč
  • 10 | Jan Zrzavý
    Vyvolávací cena: 750 000 Kč
  • 11 | Václav Špála
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 12 | Otakar Nejedlý
    Vyvolávací cena: 115 000 Kč
  • 13 | Josef Lada
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 14 | Josef Čapek
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 15 | Otakar Kubín
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč