Aukce 61

70 |

Na kraji lesa

Kód položky: 43127

olej, lepenka

30 x 40 cm

Signatura: sign. LD Rom. Havelka

na rubu razítko pozůstalosti autora, pravost potvrdila PhDr. Naděžda Blažíčková Horová

Vyvolávací cena: 10 000 Kč