Aukce 61

64 |

Na Hrombabě

Kód položky: 43140

1918

olej, plátno

90 x 75 cm

Signatura: sign. LD Holub 918

na rubu na rámu štítek výstavy: Josef Holub, Družina přátel umění Navrátil, Slaný, 28. 10. 4. 11. 1945, na rubu autorský štítek s popisem díla. pravost potvrdila PhDr. Naděžda Blažíčková Horová

Vyvolávací cena: 65 000 Kč