1918
olej, plátno
90 x 75 cmSignatura: sign. LD Holub 918
na rubu na rámu štítek výstavy: Josef Holub, Družina přátel umění Navrátil, Slaný, 28. 10. 4. 11. 1945, na rubu autorský štítek s popisem díla. pravost potvrdila PhDr. Naděžda Blažíčková Horová
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |