Aukce 61

108 |

Město II.

Kód položky: 43044

olej, lepenka

46 x 54 cm

Signatura: sign. PD J. Paur 76

na rubu razítko a štítek ČFVU s popisem díla

Vyvolávací cena: 48 000 Kč