Aukce 61

98 |

Masopust

Kód položky: 43175

kombinovaná technika, akvarel, pastel, tužka, karto

24,5 x 34 cm (výřez)

Signatura: sign. PD F. Gross, PN 12. 1. 72

Vyvolávací cena: 12 000 Kč