Aukce 61

112 |

Litery I.

Kód položky: 43013

kombinovaná technika, pastel, akvarel

15 x 27 cm

Signatura: sign. UD Sklenář 1980

pravost potvrdil Zdeněk Sklenář, Galerie Sklenář.

Vyvolávací cena: 24 000 Kč