Aukce 61

126 |

Les signes dispersés

Kód položky: 43010

froasáž, koláž, akvarel, tužka

44 x 32 cm (výřez)

Signatura: sign. LD monogram LN 3.10.82

LD název díla autorem

Vyvolávací cena: 16 000 Kč