1913 - 1914
olej, lepenka
28 x 22,5 cmSignatura: sign. PD monogram AP
na rubu na rámu štítek sbírky Prof. Dr. A. Kutal, Brno a razítko Dům umění Brno s datací 11. V. 1967. reprodukováno: monografie Antonín Procházka 1882-1945, Muzeum města Brna, Moravská galerie v Brně, Obecní dům, Praha, vydal Tigris, 2002, str. 87, kat. č
Vyvolávací cena: | 3 200 000 Kč |