Aukce 61

18 |

Láhev a sklenka

Kód položky: 43037

1913 - 1914

olej, lepenka

28 x 22,5 cm

Signatura: sign. PD monogram AP

na rubu na rámu štítek sbírky Prof. Dr. A. Kutal, Brno a razítko Dům umění Brno s datací 11. V. 1967. reprodukováno: monografie Antonín Procházka 1882-1945, Muzeum města Brna, Moravská galerie v Brně, Obecní dům, Praha, vydal Tigris, 2002, str. 87, kat. č

Vyvolávací cena: 3 200 000 Kč