Aukce 61

L' engine l' amour

Kód položky: 43087

froasáž, akvarel, ruční papír

58,5 x 41 cm

Signatura: sign. UD monogram LN 16. 7. 95

UD název díla autorem

Vyvolávací cena: 18 000 Kč