Aukce 61

40 |

Kovanda 1991

Kód položky: 43156

2007

olej, plátno

55,5 x 45,5 cm

Signatura: sign. na rubu Jan Merta 2007

Vyvolávací cena: 60 000 Kč

  • 38 | Stefan Milkov
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 39 | Václav Kiml
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 41 | Martin Gerboc
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 42 | Josef Meyer
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 43 | Paul Biva
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 44 | Jules Rozier
    Vyvolávací cena: 16 000 Kč
  • 45 | Autor neurčen
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč
  • 46 | Ludvík Kuba
    Vyvolávací cena: 8 000 Kč
  • 47 | Hugo Boettinger
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč
  • 48 | Jan Štursa
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč
  • 49 | Josef Mařatka
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč
  • 50 | Vojtěch Preissig
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč