Aukce 61

38 |

Kouř

Kód položky: 43115

2009

bronzová plastika

v. 50 cm

Signatura: sign. na plintě Milkov

provenience: z ateliéru autora

Vyvolávací cena: 150 000 Kč

  • 36 | Viktor Pivovarov
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 37 | František Kyncl
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč
  • 39 | Václav Kiml
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 40 | Jan Merta
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 41 | Martin Gerboc
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 42 | Josef Meyer
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 43 | Paul Biva
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 44 | Jules Rozier
    Vyvolávací cena: 16 000 Kč
  • 45 | Autor neurčen
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč
  • 46 | Ludvík Kuba
    Vyvolávací cena: 8 000 Kč
  • 47 | Hugo Boettinger
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč
  • 48 | Jan Štursa
    Vyvolávací cena: 65 000 Kč