Aukce 61

35 |

Karneval přírody

Kód položky: 43173

olej, plátno

95 x 100 cm

Signatura: sign. PD Valter K 88

na rubu na blindrámu název a popis díla autorem

Vyvolávací cena: 110 000 Kč

  • 33 | Bedřich Dlouhý
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 34 | Alena Kučerová
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 36 | Viktor Pivovarov
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 37 | František Kyncl
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč
  • 38 | Stefan Milkov
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 39 | Václav Kiml
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 40 | Jan Merta
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 41 | Martin Gerboc
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 42 | Josef Meyer
    Vyvolávací cena: 12 000 Kč
  • 43 | Paul Biva
    Vyvolávací cena: 95 000 Kč
  • 44 | Jules Rozier
    Vyvolávací cena: 16 000 Kč
  • 45 | Autor neurčen
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč