1914 - 1915
akvarel, křída
Signatura: sign. PD Ant. Procházka
vystavováno: Dům umění města Brna, Antonín Procházka - obrazy z let 1910 - 1925, 11. 5. - 11. 6. 1967, kat. č. 3, na rubu razítko výstavy