Aukce 61

19 |

Kapky II.

Kód položky: 43121

1914 - 1915

akvarel, křída

25 x 17,7 cm

Signatura: sign. PD Ant. Procházka

vystavováno: Dům umění města Brna, Antonín Procházka - obrazy z let 1910 - 1925, 11. 5. - 11. 6. 1967, kat. č. 3, na rubu razítko výstavy

Vyvolávací cena: 240 000 Kč