Aukce 61

Kanada - ČSSR

Kód položky: 43031

akvarel, tužka, karton

17,5 x 22,5 cm

Signatura: sign. PD Marcel Niederle 1972, LD Praha 30. IX. 1972

na podkladové lepence autorská razítka, na paspartě podpisy hráčů obou týmů

Vyvolávací cena: 45 000 Kč