1898
originální barevná litografie,
145 x 98 cmSignatura: sign. LD Mucha v tisku
tisk: F. Champenois Paris. provenience: ze sbírky Richard and Merle Haber, USA (zapůjčen katalog aukce Heritage Auction) reprodukováno: Alfons Mucha - soubor užité grafiky, Středočeské muzeum Roztoky u Prahy, 1980, obr. č. 32
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |