Aukce 61

Job Cigarette Papers

Kód položky: 43095

1898

originální barevná litografie,

145 x 98 cm

Signatura: sign. LD Mucha v tisku

tisk: F. Champenois Paris. provenience: ze sbírky Richard and Merle Haber, USA (zapůjčen katalog aukce Heritage Auction) reprodukováno: Alfons Mucha - soubor užité grafiky, Středočeské muzeum Roztoky u Prahy, 1980, obr. č. 32

Vyvolávací cena: 200 000 Kč