Aukce 61

1 |

Job Cigarette Papers

Kód položky: 43095

1898

originální barevná litografie,

145 x 98 cm

Signatura: sign. LD Mucha v tisku

tisk: F. Champenois Paris. provenience: ze sbírky Richard and Merle Haber, USA (zapůjčen katalog aukce Heritage Auction) reprodukováno: Alfons Mucha - soubor užité grafiky, Středočeské muzeum Roztoky u Prahy, 1980, obr. č. 32

Vyvolávací cena: 200 000 Kč

  • 2 | Oskar Pafka
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 3 | Jaroslav Horejc
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 4 | Max Švabinský
    Vyvolávací cena: 18 000 Kč
  • 5 | Jan Preisler
    Vyvolávací cena: 3 000 000 Kč
  • 6 | Ludvík Kuba
    Vyvolávací cena: 28 000 Kč
  • 7 | Josef Jambor
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 8 | Josef Ullmann
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 9 | Otakar Nejedlý
    Vyvolávací cena: 450 000 Kč
  • 10 | Jan Zrzavý
    Vyvolávací cena: 750 000 Kč
  • 11 | Václav Špála
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 12 | Otakar Nejedlý
    Vyvolávací cena: 115 000 Kč
  • 13 | Josef Lada
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč