Aukce 61

6 |

Hrnčíři ve Štipu na trhu - Makedonie

Kód položky: 43129

olej, lepenka

22 x 27,5 cm

Signatura: sign. PD L Kuba 1925

na rubu popis autorem

Vyvolávací cena: 28 000 Kč

  • 4 | Max Švabinský
    Vyvolávací cena: 18 000 Kč
  • 5 | Jan Preisler
    Vyvolávací cena: 3 000 000 Kč
  • 7 | Josef Jambor
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 8 | Josef Ullmann
    Vyvolávací cena: 280 000 Kč
  • 9 | Otakar Nejedlý
    Vyvolávací cena: 450 000 Kč
  • 10 | Jan Zrzavý
    Vyvolávací cena: 750 000 Kč
  • 11 | Václav Špála
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 12 | Otakar Nejedlý
    Vyvolávací cena: 115 000 Kč
  • 13 | Josef Lada
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 14 | Josef Čapek
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 15 | Otakar Kubín
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 16 | Otakar Nejedlý
    Vyvolávací cena: 300 000 Kč