Aukce 61

80 |

Hráčské zátiší

Kód položky: 43123

olej, plátno

40,5 x 96 cm

Signatura: sign. PD F. Malý 42

na rubu na blindrámu štítek výstavy: Umělci národní, Zátiší se šachy, č. kat. 103, 1942

Vyvolávací cena: 85 000 Kč