Aukce 61

Dívka

Kód položky: 43021

olej, překližka

45,5 x 35,5 cm

Signatura: sign. LD Fr. Srp 34

na rubu popis díla a šítek s popisem s kat. č. 324.

Vyvolávací cena: 16 000 Kč