Aukce 61

Dívčí akt

Kód položky: 43052

akvarel, kvaš, tempera, vrypy

60,5 x 43 cm (výřez)

Signatura: sign. PD K. Souček 60

PD dedikace autorem, na rubu autorské razítko s ev. č. 321

Vyvolávací cena: 10 000 Kč