Aukce 61

170 |

Derby: A. C. Sparta - S. K. Slávia

Kód položky: 43035

akvarel, pastel, tužka, karton na kartonu

42 x 32 cm

Signatura: sign. PD M. Niederle 1945

PD název díla autorem

Vyvolávací cena: 15 000 Kč