Aukce 61

134 |

Dělený prostor

Kód položky: 43046

olej, plátno

55 x 60 cm

Signatura: sign. LD Vašíček 85

na rubu na blindrámu štítek s popisem

Vyvolávací cena: 26 000 Kč