Aukce 61

29 |

Deflorace

Kód položky: 43108

asambláž, olej, textil, písky, plátno

59,5 x 48,5 cm

Signatura: sign. PD E. Ovčáček 1962, na rubu Eduard Ovčáček 1962

PD autorem: Deflo

Vyvolávací cena: 80 000 Kč