Aukce 61

24 |

Čtenářka

Kód položky: 43097

olej, plátno

58,5 x 48 cm

Signatura: sign. PD E. Nevan 40

na rubu částečně nečitelné razítko: Vystaveno v Topičově salonu 1944

Vyvolávací cena: 390 000 Kč