Aukce 61

110 |

Čínský znak

Kód položky: 43009

litografie, karton

39,5 x 30 cm (výřez)

Signatura: sign. UD Sklenář 62

na rubu autorem: Čínský znak 1962. reprodukováno: Fr. Šmejkal - Zedněk Sklenář, Umělecké profily - Odeon, Praha 1984, obr. č. 100. pravost potvrdil Zdeněk Sklenář, Galerie Sklenář.

Vyvolávací cena: 18 000 Kč