Aukce 61

166 |

Canada NHL Team - ČSSR National T.

Kód položky: 43032

akvarel, tužka, kuličkové pero, karton

17,5 x 21 cm

Signatura: sign. LD Praha 30. IX. 72 M. Niederle 1972, D autorské razítko

na podkladové lepence autorská razítka, na paspartě podpisy hráčů obou týmů

Vyvolávací cena: 45 000 Kč