1948 - 1952
olej, masonit
Signatura: sign. na rubu Fr. Hudeček 1948 - 52
na rubu popis díla autorem. reprodukováno: v monografii František Hudeček - Jiří Machalický, Martin Zeman, Galerie Moderna, Praha, 2011, str. 132, obr. č. 115.