Aukce 61

Bořitel měst

Kód položky: 43042

1948 - 1952

olej, masonit

46 x 33 cm

Signatura: sign. na rubu Fr. Hudeček 1948 - 52

na rubu popis díla autorem. reprodukováno: v monografii František Hudeček - Jiří Machalický, Martin Zeman, Galerie Moderna, Praha, 2011, str. 132, obr. č. 115.

Vyvolávací cena: 180 000 Kč