Aukce 61

129 |

Bez názvu

Kód položky: 43030

barevná litografie 8/4

25,5 x 21 cm

Signatura: sign. PD Michal Ranný, LD 1971

na rubu razítko ČFVU a přípis: 1970-71 dle kresby z r. 1968-9

Vyvolávací cena: 11 000 Kč