Aukce 61

130 |

Bez názvu

Kód položky: 43015

akvarel

30,5 x24 cm (výřez)

Signatura: sign. PD monogram slepotiskovým razítkem MR, na rubu 27. července 77

Vyvolávací cena: 9 500 Kč