Aukce 61

31 |

Bez názvu

Kód položky: 43038

akryl, plátno, PVA fixativ

60,5 x 30 cm

Signatura: sign. na rubu Jan Kubíček 1984

na rubu technika autorem

Vyvolávací cena: 190 000 Kč