Aukce 61

31 |

Bez názvu

Kód položky: 43038

akryl, plátno, PVA fixativ

60,5 x 30 cm

Signatura: sign. na rubu Jan Kubíček 1984

na rubu technika autorem

Vyvolávací cena: 190 000 Kč

  • 29 | Eduard Ovčáček
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 30 | Václav Boštík
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 32 | Jan Koblasa
    Vyvolávací cena: 40 000 Kč
  • 33 | Bedřich Dlouhý
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 34 | Alena Kučerová
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 35 | Karel Valter
    Vyvolávací cena: 110 000 Kč
  • 36 | Viktor Pivovarov
    Vyvolávací cena: 160 000 Kč
  • 37 | František Kyncl
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč
  • 38 | Stefan Milkov
    Vyvolávací cena: 150 000 Kč
  • 39 | Václav Kiml
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 40 | Jan Merta
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 41 | Martin Gerboc
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč