Aukce 61

119 |

Auto na nebesích

Kód položky: 43158

barevná litografie, zlacený slepotisk 14/20

58,5 x 77 cm

Signatura: sign. UD Milan Kunc 1991

Vyvolávací cena: 25 000 Kč