Aukce 60

21 |

Žluté pole na obzoru

Kód položky: 42327

olej, plátno

60 x 60 cm

Signatura: sign. LD Valter 80

na rubu na blind rámu popis autorem

Vyvolávací cena: 85 000 Kč

  • 19 | Zdeněk Sklenář
    Vyvolávací cena: 38 000 Kč
  • 20 | Karel Souček
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 22 | Karel Valter
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 23 | Jan Smetana
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 24 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 25 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 400 000 Kč
  • 26 | Jaroslav Paur
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 27 | Václav Kiml
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 28 | Aleš Lamr
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 29 | František Gross
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 30 | Jiří Georg Dokoupil
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 31 | Jiří Georg Dokoupil
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč