Aukce 60

Žena, která mlčí

Kód položky: 42319

plastika, cín

v. 61,2 cm

Signatura: sign. nezjištěna

reprodukováno: v monografii Eva Kmentová – Teď, str. 158, č. 116. provenience: soukromá sbírka, Praha. Vystavováno: několikrát zapůjčeno na výstavy

Vyvolávací cena: 55 000 Kč