Aukce 60

Z cyklu Modrobílé krajiny

Kód položky: 42270

2002

olej, plátno

115 x 89,5 cm

Signatura: sign. LD O. Smutný

na rubu na blindrámu popis autorem

Vyvolávací cena: 120 000 Kč