Aukce 60

16 |

Z cyklu Modrobílé krajiny

Kód položky: 42270

2002

olej, plátno

115 x 89,5 cm

Signatura: sign. LD O. Smutný

na rubu na blindrámu popis autorem

Vyvolávací cena: 120 000 Kč

  • 14 | Daisy Mrázková
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 15 | Adriena Šimotová
    Vyvolávací cena: 80 000 Kč
  • 17 | Stanislav Kolíbal
    Vyvolávací cena: 45 000 Kč
  • 18 | Mikuláš Medek
    Vyvolávací cena: 4 500 000 Kč
  • 19 | Zdeněk Sklenář
    Vyvolávací cena: 38 000 Kč
  • 20 | Karel Souček
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 21 | Karel Valter
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 22 | Karel Valter
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 23 | Jan Smetana
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 24 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 25 | Josef Jíra
    Vyvolávací cena: 400 000 Kč
  • 26 | Jaroslav Paur
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč