Aukce 60

23 |

Vzpomínka na ostrov Bali

Kód položky: 42328

olej, plátno

91 x 137 cm

Signatura: sign. LD Smetana 67

na rubu signatura a popis autorem, reprodukováno v monografii Eva Petrová - Jan Smetana, č. 51

Vyvolávací cena: 180 000 Kč