Aukce 60

9 |

V prádelně

Kód položky: 42310

kombinovaná technika, olej, sololit, kov konstrukce

100 x 120 cm

Signatura: sign. na rubu Bedřich Dlouhý / 1976 (duben)

na rubu název autorem

Vyvolávací cena: 350 000 Kč