Aukce 60

36 |

Systém dělení - pozitivně - negativně I (I.,II.,III.) - triptych

Kód položky: 42314

1970 - 1978

3 ks akryl, plátno, PVA fixativ

3 ks 53 x 53 cm

Signatura: sign. 3 x na rubu Jan Kubíček

na rubu na všech popis díla autorem. reprodukováno v monografii

Vyvolávací cena: 600 000 Kč