Aukce 60

Švýcarské lázně

Kód položky: 42301

1992 - 2006

akryl, plátno

162 x 145 cm

Signatura: sign. na rubu Jan Merta 1992 - 2006, na rubu na blindrámu Jan Merta 1992-06

na rubu název autorem. vystaveno: Soul léto 92, Libkov srpen - září 94, Česká Lhotice 95 - 2004, Praha 2005-6 (leden)

Vyvolávací cena: 310 000 Kč