1992 - 2006
akryl, plátno
162 x 145 cmSignatura: sign. na rubu Jan Merta 1992 - 2006, na rubu na blindrámu Jan Merta 1992-06
na rubu název autorem. vystaveno: Soul léto 92, Libkov srpen - září 94, Česká Lhotice 95 - 2004, Praha 2005-6 (leden)
Vyvolávací cena: | 310 000 Kč |