Aukce 60

49 |

Švýcarské lázně

Kód položky: 42301

1992 - 2006

akryl, plátno

162 x 145 cm

Signatura: sign. na rubu Jan Merta 1992 - 2006, na rubu na blindrámu Jan Merta 1992-06

na rubu název autorem. vystaveno: Soul léto 92, Libkov srpen - září 94, Česká Lhotice 95 - 2004, Praha 2005-6 (leden)

Vyvolávací cena: 310 000 Kč

  • 47 | Karel Malich
    Vyvolávací cena: 85 000 Kč
  • 48 | Otakar Slavík
    Vyvolávací cena: 250 000 Kč
  • 50 | Michael Rittstein
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 51 | Jiří Sopko
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 52 | Vladimír Novák
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč
  • 53 | Jiří Načeradský
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 54 | Jiří David
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 55 | Stefan Milkov
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 56 | Jaroslav Róna
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč
  • 57 | Petr Nikl
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 58 | Jiří Kovanda
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč
  • 59 | Milan Kunc
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč