Aukce 60

6 |

Strážce lidskosti

Kód položky: 42318

plastika, olovo

v. 47 cm

Signatura: sign. na plintě O. Zoubek

reprodukováno v monografii Olbram Zoubek, str. 68, č. 116, ze skupiny 5 plastik. provenience: soukromá sbírka, Praha.

Vyvolávací cena: 35 000 Kč