Aukce 60

56 |

Slon

Kód položky: 42274

olej, plátno

145 x 110,5 cm

Signatura: sign. PD Róna 84

Vyvolávací cena: 240 000 Kč

  • 54 | Jiří David
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 55 | Stefan Milkov
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 57 | Petr Nikl
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 58 | Jiří Kovanda
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč
  • 59 | Milan Kunc
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 60 | Marie Blabolilová
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 61 | Antonín Kroča
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč
  • 62 | Petr Pastrňák
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč
  • 63 | Petr Písařík
    Vyvolávací cena: 60 000 Kč
  • 64 | František Matoušek
    Vyvolávací cena: 39 000 Kč
  • 65 | Martin Gerboc
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 66 | Jiří Petrbok
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč