Aukce 60

Rozřízneme vaše střeva

Kód položky: 42304

olej, plátno

150 x 130 cm

Signatura: sign. na rubu Načeradský 1968, na blindrámu Načeradský

na rubu název autorem

Vyvolávací cena: 380 000 Kč