Aukce 60

52 |

Před domem

Kód položky: 42280

olej, sololit

150 x 122 cm

Signatura: sign. LD V. Novák, na rubu V. Novák 5. - 8. 1983

na rubu název autorem

Vyvolávací cena: 25 000 Kč