Aukce 60

52 |

Před domem

Kód položky: 42280

olej, sololit

150 x 122 cm

Signatura: sign. LD V. Novák, na rubu V. Novák 5. - 8. 1983

na rubu název autorem

Vyvolávací cena: 25 000 Kč

  • 50 | Michael Rittstein
    Vyvolávací cena: 180 000 Kč
  • 51 | Jiří Sopko
    Vyvolávací cena: 55 000 Kč
  • 53 | Jiří Načeradský
    Vyvolávací cena: 380 000 Kč
  • 54 | Jiří David
    Vyvolávací cena: 190 000 Kč
  • 55 | Stefan Milkov
    Vyvolávací cena: 120 000 Kč
  • 56 | Jaroslav Róna
    Vyvolávací cena: 240 000 Kč
  • 57 | Petr Nikl
    Vyvolávací cena: 75 000 Kč
  • 58 | Jiří Kovanda
    Vyvolávací cena: 25 000 Kč
  • 59 | Milan Kunc
    Vyvolávací cena: 350 000 Kč
  • 60 | Marie Blabolilová
    Vyvolávací cena: 35 000 Kč
  • 61 | Antonín Kroča
    Vyvolávací cena: 30 000 Kč
  • 62 | Petr Pastrňák
    Vyvolávací cena: 90 000 Kč